Section Section

Povedali o nás

Naše hodnoty

Nadšenie

Sme team odborníkov, ktorých online technológie živia už viac ako 15 rokov. Vy rozumiete svojmu biznisu, my webom. Zverte svoj webový projekt do rúk profesionálov.

Spoločný cieľ

Webstránka je najdostupnejší a najekonomickejší marketingový nástroj. Vďaka nej môžete najrýchlejšie osloviť svojich zákazníkov. Povedzte nám Vaše potreby a my Vám navrhneme správne riešenie, pripravené rásť spolu s Vašim biznisom.

Bezpečnosť

Dáta a údaje Vás a Vašich klientom sú to najcennejšie čo na webe máte, preto neriskujte pri výbere dodávateľa. Klientom nepredávame mačku vo vreci, ale systémy, ktoré poznáme do poslednej čiarky kódu.

Inovácie

Svet technológií napreduje bláznivým tempom. Dennodenne sa vzdelávame, aby sme našim klientom ponúkali naozaj kvalitné a moderné produkty a služby.

Partnerstvo

Budujeme dlhodobé partnerstvá. Spustením webu, naša práca nekončí - práve naopak - začína. O Vašu webstránku sa postaráme nie len po technickej, ale aj obsahovej stránke.

Máte radi čísla?

Najbližšie riadky Vás presvedčia o tom, že je najvyšší čas začať brať Vašu online prezentáciu naozaj vážne

79% slovákov

Podľa oficiálnych štatistík v súčasnosti pristupuje na internet 79% slovákov starších ako 12 rokov

7 hodín mesačne

Používatelia strávia surfovaním na internete v priemere 7 hodín mesačne.

3.5 milióna ľudí

79% je viac ako 3,5 milióna ľudí. Internet je tak najdostupnejším médiom s najvyšším dosahom a hlavne možnosťami cielenia, aké iné média nemajú.

O 1 hodinu viac

Cez mobil konzumujeme stále viac obsahu - posledné štatistiky IAB Slovakia ukázali, že surfovaním v mobile už trávime skoro o hodinu viac ako cez počítač. Je veľmi dôležité optimalizovať webstránky pre správne zobrazenie na všetkých zariadeniach.

Kontaktujte nás

Neviete správne uchopiť online prezentáciu Vašej spoločnosti? Potrebujete konzultáciu alebo audit doterajších aktivít?