Section
Grafika

Grafika

Naspäť
Logo, design manuál

Logo, design manuál

Tvorba nového brandu je veľmi špecifická činnosť. Je veľmi dôležité, aby agentúra správne navnímala Vaše potreby a dokázala vytvoriť logo, ktoré najviac vystihuje Vašu firmu, Vaše produkty, alebo služby. Vytvoríme pre Vás logo, jeho farebnosť a rôzne variácie, vizitky, hlavičkový papier a ďalšie propagačné materiály podľa Vášho zadania.

Wireframes a UX

Wireframes a UX

Webstránka musí byť nie len krásna, ale hlavne aj funkčná. Preto pri návrhu Vašej webstránky začneme wireframeom, ktorý je vytvorený len z čiar a textu. Zadefinujeme rozmiestnenie funkčných prvkov a navigácie, znenie nadpisov, kľúčových textov, prípadne CTA (call to action) tlačidiel. Hotové wireframy poslúžia ako vzor pre grafikov, prípadne vývojárov, a hlavne ich využívame pri komunikácii s klientom. Zmeny v tejto fáze projektu sú oveľa rýchlejšie a jednoduchšie, ako pri testovaní už hotovej webstránky.

Webdesign

Webdesign

Do posledného detailu navrhneme a rozkreslíme všetky podstránky pripravovaného webu. Usporiadame informácie podľa dôležitosti, navrhneme intuitívnu navigáciu a konzistenciu ovládacích prvkov nie len pre desktopovú verziu, ale aj mobilné zariadenia.

ChceŠ sa realizovať s nami?

Hľadáme nových členov do tímu. Vyber si svoju pozíciu.

Kontaktujte nás

Neviete správne uchopiť online prezentáciu Vašej spoločnosti? Potrebujete konzultáciu alebo audit doterajších aktivít?